Mustafa Cengiz’den Bernard Mensah Hamlesi Geldi

Geçtiğimiz hafta Fatih Terim ile aralarındaki anlaşmazlıktan dolayı gündeme gelen Mustafa Cengiz, transfer jesti yapma hazırlığında. Atılacak adımlar ile daha güçlü bir takım kurulmasının yolları aranıyor. Şuana kadar takıma katılan Onyekuru, Sekidika ve Saracchi ile beraber daha iyi bir oyun anlayışı geliştirildi. Onyekuru’nun takıma katılması ile beraber hücum hattında daha güçlü organizasyonların oluşması bekleniyor. Buna ek olarak şampiyonlukta daha iddialı olabilmenin yılları aranıyor. Kayserispor takımının yıldız oyuncusu Bernard Mensah ile görüşmelere başlandı. Takım yöneticileri ile de oyuncunun serbest bırakılması için talep sürüyor. Karşılığında ise ciddi bir teklif yapılacak. Restbet tercihini yapmanın tam zamanı.

Mensah İçin 3 Oyuncu ve 3,5 Milyon Euro

Takıma direnç kazandırmak ve daha güçlü bir kurguya sahip olmak için transfer hamleleri çok büyük önem taşıyor. Bunda Mensah için gözden çıkarılanların durumu da açık şekilde görülüyor. Oyuncunun bonservisini almak isteyen sarı kırmızılı yönetim ciddi bir miktar ve oyuncu teklif etti. Ayrıca bu şekilde düşme potasından kurtulmak için alternatif önerildi. Verilecek kararın ardından oyuncunun son durumu da belli olacak. Ara transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kala işlemlerinde hızlandırılması bekleniyor. Tüm yaşanacaklar ligde daha heyecan verici durumları beraberinde getiriyor. Restbet kullananları bekleyen ayrıcalıkları değerlendirebilirsiniz.

Jimmy Durmaz, Atalay ve Emin Bayram İsimleri Öne Çıktı

Kayserispor takımına Bernard Mensah karşılığında teklif edilen üç isim ise Jimmy Durmaz, Atalay ve Emin Bayram şeklinde oldu. Bunlardan Jimmy bonservisi ile teklif edilirken, diğer oyuncular için ise kiralama önerildi. Verilecek olan isimlerin performansı takımın kaderi içinde önem taşıyor. Yönetim, “Mensah tek başına Kayserispor’u kurtaramaz ama bizim vereceğimiz 3 futbolcu takımı ayağa kaldırabilir, teklifimizi düşünün” mesajını verdi. Bu şekilde kadrosuna katmak için planlar yapılıyor. Mali durum iyi olmasa da sınırlar sonuna kadar kullanılarak, şampiyonluk için bir takviye daha yapılması planlanıyor. Yaşanacaklar beraberinde daha kaliteli bir takımı ortaya çıkarmasının hesapları yapılıyor.

Benzer Yazılar

Yorum Yap