İdmanda Falcao ile Emre Mor Arasında Tartışma Çıktı

Galatasaray takımında sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak antrenmanda iki oyuncu arasında çıkan tartışma gündeme damga vurdu. Emre Mor ile Falcao arasında kritik bir süre yaşandı. Antrenman sırasında çift kale maç yapıldı. Bu maçta aynı takımda yer alan ikili yenen gollerin üzerine birbirine telkinde bulundu. Falcao, “Haydi toparlanalım, kendimizi gösterelim” dedi. Bunun üzerine Emre Mor ise hiç beklenmeyen bir tepki ile sorun ortaya çıktı. Buda bir krize yol açtı. Emre takım arkadaşına “işine bak” dedi. Bu durum karşısında şaşıran oyuncu konuyu kapattı. Ardından ise diğer oyuncular ve teknik heyet araya girdi. Oyuncuları uyardı. Avantajlarla dolu Betpas üyesi olabilirsiniz.

Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Ligde önemli bir konuma gelmek isteyen Galatasaray takımında çalışmalar aralıksız devam ediyor. Son haftalarda maçların kazanılması ile beraber yarış için çok daha önemli bir hal alındı. Zirveye olan yakınlığı kaybetmemek için puan kaybına tahammül yok. Ligin ilk yarısında yapılan hataların ardından daha fazla hata yapılmak istenmiyor. İdmanların bu oranda ağır geçmesi ile beraber oyuncular arasında küçük gerginlikler meydana geldi. Bunlardan bir tanesi de Falcao ile Emre Mor arasında meydana geldi. Yaşananlar kısa üre içinde çözülürken bunda Emre Mor’un moral durumu da etkili oldu. İstediği transferleri yapamadığı gerekçesi ve artık kadroda düşünülmemesi beraberinde geldi. Betpas kalitesine sahip olmanın tam zamanı.

Her Maç Final Havasında Oynanmaya Başlandı

Sahaya çıkan takımlar eskisinden daha güçlü bir performans sergiliyor. Şampiyon olmak isteyen takımların zirvede seri yakalaması, onları yakalamak isteyen takımlar içinde belli zorlukları beraberinde getirdi. Kazanmak ve zirvedeki yerini almak isteyen takımların neler yapacağı merakla bekleniyor. Ortaya çıkacak heyecan ve rekabet birçok açıdan değerli olacak. Galatasaray Kayserispor hazırlıklarını yapmış olduğu idmanlar ile sürdürüyor. Tüm bu gelişmeler ciddi bir rekabeti de beraberinde getiriyor. Sahada heyecan dolu anlar yaşanıyor. Sizlerde bu deneyime yakından ortak olabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum Yap